O nas

Polecane Przez Mamy zrodziło się z chęci pomocy mamom najbardziej dotkniętym przez los, dźwigającym na co dzień ciężar choroby swoich maluszków. 

 

To tu znajdziesz najbardziej przyjazne miejsca dla dzieci, najciekawsze strony internetowe, w tym nasz odautorski przegląd najlepszych treści tygodnia, wreszcie gotowe do pobrania materiały edukacyjne oraz pomysły na wspólne gry i zabawy.

 

Mamy nadzieję, iż każda z odwiedzających nas osób znajdzie tu dla siebie całą masę inspiracji na łatwiejsze, jeszcze piękniejsze macierzyństwo/tacierzyństwo, jednocześnie dołączając się do naszej akcji pomocy małym podopiecznym fundacji „Zdążyć z pomocą”.

 

 

 

Polecane Przez Mamy to portal współtworzony przez mamy dla mam.

 

Gorąco zachęcamy każdą z odwiedzających nas mam do podzielenia się z innymi rodzicami przygotowanymi przez Was / dostępnymi w sieci materiałami do nauki i zabawy, rekomendacjami najciekawszych, Waszym zdaniem, stron internetowych i blogów, a także miejsc najbardziej przyjaznych dzieciom. 

By to zrobić wystarczy skorzystać z szybkich formularzy kontaktowych, znajdujących się na stronie głównej oraz w prawnym górnym rogu każdej z trzech zakładek tematycznych.

 

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.