Pomagaj z nami chorym maluszkom i ich mamom. Dokonaj dobrowolnej wpłaty na rzecz podopiecznych fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą i zdobądź dostęp do naszej bazy materiałów / pomysłów na wspólne gry i zabawy. Każda złotówka ma ogromną moc!

 

Dostęp do naszej bazy możesz uzyskać także dołączając do mam, autorek materiałów dostępnych w naszej bazie. Przyślij nam swoje własne pliki (w tym celu skorzystaj z szybkiego formularza kontaktowego w prawym górnym rogu strony "Podziel się z nami swoimi materiałami"), lub poleć nam ogólnodostępne materiały dla mam materiały do wspólnych gier i zabaw (koniecznie z podaniem źródła materiałów). W podziekowaniu, my prześlemy Ci Twój indywidualny login i hasło z dostępem do wszystkich naszych zakładek. 

 

Liczymy na Waszą pomoc! Niezmiernie ucieszy nas nawet pojedyńczy przesłany przez Was plik - razem możemy naprawdę bardzo wiele!!! 

Nauka pierwszych słów, karty do czytania globalnego, materiały rozwijające spostrzegawczość i koncentrację, gry i zabawy.

Materiały rozwijające spostrzegawczość i koncentrację, gotowe do wydruku gry i zabawy.

 

Dla debiutujących mam i nie tylko...najciekawsze ebooki, materiały dotyczące ciąży, diety, rozwoju maluszka, wychowania.

Zakładka w budowie.

 

Materiały dostępne wkrótce.

 

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.